Web Tasarım My Medya
Kalkınma Atölyesi Basım için Kurumsal Hizmet Alımı İlanı (Printing Service Provision)

Kalkınma Atölyesi Kooperatifi, UNICEF Türkiye ile iş birliği halinde yürütmekte olduğu Çocuk İşçiliği ile Mücadele Programı kapsamında “Rapor Seti Basımı” görevi için hizmet alımı yapacaktır. Detaylar için lütfen ekteki tüm belgeleri inceleyiniz.

İlgilenen firmaların 5 Ağustos 2020 tarihine kadar ekte bulunan (1) RFQ ve (2) Finansal Teklif Formunu (FP), (3) Spec Formu doldurup imzalı ve kaşeli halini; (1) kapalı zarfta gönderen ödemeli posta ile KALKINMA ATÖLYESİ KOOPERATİFİ Üsküp Caddesi (Eski Çevre Sokak) Erim İşhanı No:16 Daire:14 Kat:3 Çankaya-ANKARA adresine ve (2) taranmış hallerini Program İdari İşler ve Finans Sorumlusu Buse Ceren OTAÇ’a buse@ka.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Lütfen zarfın üstünde ve elektronik postanızın konu kısmında ilan adı ve referans numarasını (RFQ/DW/2020/R1PRNT) belirtiniz.

Sadece tüzel kişiliği bulunan firma vs. tarafından eksiksiz gönderilen belgeler değerlendirmeye alınacaktır.

Lütfen Teknik Spec Form, Finansal Teklif Formu (FP) ve Teklif Çağrısı metnini (RFQ) belgelerini dikkatli okuyarak, koşullara uygun olduğunuzdan, istenen görevleri yerine getirebileceğinizden emin olun.

Kalkınma Atölyesi-UNICEF iş birliği çerçevesinde RFQ ve Finansal Teklif belgesinin dili İngilizcedir.  

 

Teklif Çağrısı Metni (RFQ) için tıklayınız.

Finansal Teklif Formu (FP) için tıklayınız.

Teknik Spec Form için tıklayınız.